TRAPEZ SAÇ İLE ALAN KAPATMA UYGULAMASI

TRAPEZ SAC İLE SAHA KAPAMA UYGULAMASI 
Trapez sac ile saha kapama uygulaması genel de yüksek güvenlik gerektiren içerisinin dışarısı ile bağlantısını kesme görsel teması bitirmek için kullanılır. 


TRAPEZ SACLI ÇİT SAHA KAPAMA UYGULAMASI ALANLARI VE FAYDALARI
Trapez sac ile çit yapımı genelde şantiyelerde büyük iş makinalarının çalışma sahalarında maden ocaklarında ve tarihi restorasyon yapılacak alanlarda yüksek güvenlik gerektiren endüstriyel tesislerde askeriye ve limanlarda kullanılmaktadır. Profil kısmı kullanım amacına göre çeşitlense de trapez sac galvaniz kaplamalı olduğundan uzun ömür paslanma yapmaz kullanıcı için sökülüp başka bir alana taşınması defalarca kullanılabilme olanağı vermesi kullanıcı için ekonomik bir fayda sağlamaktadır. Trapez saclı çiti tercih eden müşteriler genelde iç kısımda yapılanın görülmemesi dış kısımdan içeriye veya içeriden dışarıya bir şeyin geçmemesi için güvenlik amacıyla kullanmaktadırlar. 
Trapez sac imalatında ekstra farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Üzerine güvenliği arttırmak adına jiletli tel uygulamalarımda sıkça istenmektedir. Ayrıca trapez saclı uygulamalar mobil olarakta tercih ediliyor. Mobil fence hakkında bilgi almak için mobil çit kategorisini inceleyebilirsiniz. 

TRAPEZ SACLI ÇİT TEKNİK ÖZELLİKLERİ 
Trapez saclı çit uygulamasında öncelikle taşıyıcı profil karkas çok önemlidir. Trapez saclı çit uygulamasında hava geçirmediğinden zemin ile montajında ve kullanılan taşıyıcı karkas profillerin uygulanma metotları hayati önem taşımaktadır. Trapez saclı saha kapama uygulaması için ürün teknik özellikleri Aşağıdaki tablodaki gibidir.  

 

       
DİKME DİREK PROFİL 40X40X2,00 PROFİL  40X60X2,00MM PROFİL  60X80X2,50MM PROFİL 
YATAY PROFİL 30X40X1,50MM PROFİL 40X40X1,50MM PROFİL  40X60X1,50MM PROFİL
KAPLAMA  0,35MM GALVANİZ TRAPEZ SAC  0,50MM GALVANİZ TRAPEZ SAC  0,70MM GALVANİZ TRAPEZ SAC 

 

TRAPEZ SACLI SAHA KAPAMA ÇİTİ UYGULAMASI NASIL YAPILIR? 
Trapez saclı çit montaj yapılması için öncelikle yapılacak alanda dikme direk taşıyıcılar teknik şartnamesine göre toprak zeminde çukur açılarak betonlanır. Beton zeminde ise flanşlar sayesinde çelik dübeller ile monte edilir. Dikme direklere yatay olarak projesine uygun profiller kaynak yardımı ile monte edilir. Oluşturulan karkas üzerine galvaniz trapez saclar akıllı vida yardımıyla montajlanır. Kullanıma hazır hale gelir.   


TRAPEZ SAC İLE SAHA KAPAMA ÇİTİ FİYATLARI VE MALİYETİ 
Trapez sac ile çit uygulaması fiyatı yapılacak alan metraj ve mevkiye göre değişkenlik göstermektedir. Bu sebep ile profesyonel satış ekibimize çevre ölçüsünü bildirerek kolayca fiyat alabilirsiniz.  

TRAPEZ SAÇ İLE ALAN KAPATMA UYGULAMASI FİYAT TEKLİFİ AL


Aşağıdaki alanları doldurup gönderin. Fiyat teklifimizi size hemen gönderelim.

Aşağıdaki butona bastığınızda teklifinizi WhatsApp üzerinden gönderimi olacaktır.