DEKORATİF ÇİM ÇİT

Çim Çit 
Göze hoş gelmeyen alanları ve içerisinin görünmesini istemediğiniz muhafazakâr alanları oluşturmada dekoratif olarak kullanılır. Doğal görünümlü ve estetik olan güneş ışınlarında karşı kuvvetlendirilmiş 40x40 1,5mm kalınlıkta çift sarımlı tel üçerine özel PVC den yapılan alev almaz %100 UV katkılı malzemeden imal edilmiş olup; su soğuk ve sıcaktan etkilenmemektedir. Çim çit pratik uzun ömürlü doğa dostu ve estetiktir. Montaj yapıldığı yere estetik görünüm kazandırır. Bahçe ve montaj yapılacak diğer alanlarda dekoratif ve temiz bir görüntü elde etmek istiyorsanız çim çit tam sizin istediğiniz gibi bir ürün olacaktır. Vakit geçirmek için keyifli ortamlar olan bahçelerde deklarasyon ürünlerinin başında gelen ve ihtiyaç meselesi olan çim çit son yıllarda en çok kullanılan ürün olmuştur. Dış mekân veya iç mekân fark etmeksizin her alanda sağlıklı bir biçimde kullanıma uygun olan çim çit sağlam yapısı sayesinde uzun ömür estetik görüntüsünü korumaktadır. Hem muhafazakâr bir alan oluşturup mahremiyet ortamı sağlayan hem de dekorasyon açısından ikisini tek bir üründe bulabileceğiniz çit modelidir. Birçok insan tarafından tercih edilen çim çit farkı ebat ve ölçülerde imal edilip ihtiyaçlarına göre hazırlanmaktadır. Standart olarak 80 cm çim çit, 100 cm çim çit, 120 cm çim çit, 150 cm çim çit, 170 cm çim çit ve 200 cm çim çit olmak üzere üretilmekte ve satılmaktadır. Fakat bu ebatlardan farklı bir yükseklik tercihiniz ise çim çit Üreticisi olan firmamız cihan tel çit den istediğiniz özel ölçülerdeki çim çitleri sipariş edebilir veya montaj yaptırabilirsiniz.
Çim Çit Özellikleri 
Cihan tel ve çit firması tarafından üretilmiş kaliteli çim çitler birbirinden farklı ebat ve ölçüleri ile pek çok alanda tercih edebilirsiniz. Kaliteli ve sağlam olan çim çit malzemesi özellikleri ile diğer ürünlerden sizlere çeşitli avantajlar sağlar. Cihan tel ve çit firmasından gönül rahatlığı ile çim çit alışverişi yapabilirsiniz. Birçok alanda çokça tercih edilen çim çit özellikleri başlıca şunlardır; 
Bahçe dekorasyon ürünleri arasında yer alan çim çit muhafaza etme konusunda bütün ihtiyaçlarını eksiksiz tamamlayabilecek bir üründür. Oldukça sık tercih edilen çim çit ürünü ebat çeşitliliği ile ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayan bir üründür. Çim çitin avantaları arasında güzel görünümün yanı sıra ses rüzgâr ve toz gibi rahatsız edici olayları azaltma etkisi ile de bilinir. Mahremiyet açısından oldukça avantajlı bir üründür. Çim çit ürünü sadece çit olarak değil birçok alanda süs ve dekor amaçlıda kullanılmaktadır. Çim çit evlerde iş yerlerinde balkon çiti olarak da tercih edilmektedir. İnsanlara birçok alanda kullanım imkânı sunan çim çit hayatımızın her noktasında ihtiyacımız haline gelmektedir. İstinat duvarları kaplama, beton duvar kaplaması olarak da çim çit kullanılmaktadır. Betonun soğuk ve kötü görüntüsünü çim çit gibi güzel bir malzeme ile kaplamak montaj yapıldığı yere renk katacak bir uygulama olacaktır. Çim çit modelleri insanların zevk ve ihtiyaçları doğrultusunda üretilmektedir. Çim çit ürünü ile sizlerde bildirge ihtiyaçlarınızı karşılayabilir çim çit ile farklı tarzlar oluşturabilirsiniz. Birçok seçeneği olan çim çit ölçüleri sayesinde size en uygun çim çiti seçebilir ve en doğru uygulamayı yaptırabilirsiniz. Halk arasında yapay çim çit olarak da telaffuz edilen çim çit ürünü zahmetsiz kullanımı ile gerçeğe yakın görünümü sayesinde çok şık görünüme sahiptir. 
ÇİM ÇİT AVANTAJLARI 
Çitin olduğu her yerde her alanda kullanılabilen çim çit bulunduğu ortama renk katmaktadır. Ortamı güzelleştirmekte ve yapay çim olması sebebi ile herhangi bir bakım gerektirmeden çok pratik şekilde kullanıma sahiptir. Çim çit işyerlerinizde malzeme gizlemek amaçlı veya çöp konteynırı etraflarında kötü görüntüyü örtmek amaçlı birçok alanda sizlere hizmet vermektedir. Doğallık sunan çim çit ürünü tek başına çit olarak da kullanılmaktadır. Çim çit içerisinde bulundurduğu galvanizli tel örgü sayesinde montaj yapıldığı yerde güvenlik açıklarını da ortadan kaldırmış olur. Çim çitin çok yönlü bir ürün olması sayesinde büyük oranda avantaj sağlayan bir ürün olmuştur. Doğa olaylarına sert ve zorlu hava şartlarına karşı dayanıklı olan çim çit kullanıcısına uzun ömür görevini yerine getirmektedir.
Suni çim çit güzel bir görünüm sunan ve aynı zamanda doğa dostu bir üründür. Özellikleri ile fark oluşturan plastik çim çit oldukça rövanşta olan bir üründür.  Çim çit oldukça dayanıklı bir üründür. Darbelere karşı dayanıklı içyapısı ile çim çit montaj yapıldığına rijit bir görüntü sağlamaktadır. Çim çit montajından sonra keyifli bir kullanımı vardır. Çim çit montajı yapıldığı yeri korunaklı bir hale getirir. Birçok alanda kullanılan dekoratif çim çit güzel görünüm ve işlevsel özelliklerini sunar. Malzemenin ayrıcalıklarından ve avantajlarından yararlanmak için size en uygun ölçü ve ebatlardaki çim çiti tedarik etmeniz gerekmektedir. Çim çitin içinde bulunan çim tel çift sarmal olup oldukça güçlü bir yapıya sahiptir. Küçük göz araları sayesinde görüntüyü azaltıp mahremiyet oluşturmaktadır. Çim çitin en önemli özelliklerinden biri olan mahremiyet oluşturması çim çiti çok tercih edilen bir ürün haline getirmiştir. 
Çim Çit Fiyatları 
Yaşam alanlarınızın her noktasında bulunan çim çit keyifli vakit geçirmek amacı ile dekoratif alanlar oluşturmanıza imkân sağlar. Çim çit hem uygun fiyatlı olup hem de çok işlevsel bir ürün. Çim bahçe çitleri m2 olarak fiyatlandırılmaktadır. Sebebi farklı boyut ve ebatlarda olmasıdır. Fiyat hesabı yapılırken çim çitin yükseklik ve uzunluğunun çarpımı ile m2 si bulunur bulunan malzemenin m2 si ile malzemenin m2 fiyatı çarpılır ortaya çıkan sonuç malzemenin fiyatıdır. Çim çitler 10 metre rulolar halinde paketlenir. Pratik açılımları sayesinde kolay kurulumları ve montajları vardır. Çim çit fiyatı öğrenilebilmesi için ihtiyaç olan bölgede keşif yapılıp çim çit ihtiyacının metrajı çıkartılmalı bu metraj sonucu çim çit fiyatlandırması yapılmaktadır. En ucuz çim çit fiyatları ve en kaliteli ürünler için Cihan tel ve çit firmasını takip edebilir ve fiyat alabilirsiniz. Bu sayede doğru bir tercih yapabilir ve merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Tüm bu ürün seçenekleri ve ucuz çim çit için Cihan tel ve çit firmasına göz atabilirsiniz.

YÜKSEKLİK UZUNLUK FİYATLAR 
50 CM  10 METRE   
80 CM  10 METRE   
100 CM  10 METRE   
120 CM  10 METRE   
150 CM  10 METRE   
170 CM  10 METRE   
200 CM 10 METRE