DEMİR KORKULUKLARI

DEMİR KORKULUK İMALATI

Çelik ürünlerle inşa edilen yapılar kolaylıkla eklemeler değişikler yapılabilir.Kullanıcının zamanla değişen ihtiyaçlarına her zaman cevap verebilen çelik konstrüksiyon imalatları içinde yer alan Demir korkuluk imalatları çok yaygın olarak kullanılmaktadır.Profosyonel ekiplerce projelerine uygun olarak imal edilen demir korkuluklar dayanıklı sağlam uzun ömürlü ekonomik bir korkuluk çit sistemidir.İstenilen renkte üretilebilmesi ve kolaylıkla sökülüp başka bir kısımda kullanılabilmesinden dolayı demir korkuluk çokça tercih edilen bir güvenlik elamanıdır.Sınırlarda bahçe duvarlarında güvenlik gerektiren tesislerde kullanılan demir korkuluklar kimi zaman estetik görünümü sebebi ile tercih edilir kimi zaman sağlam ve dayanıklılığı tercih edilmesine sebeb olmuştur.

DEMİR KORKULUKLAR NERELERDE KULLANILIR?

Demir korkuluklar genellikle konutlarda bina özel mülk bahçelerinde sosyal tesis hastane spor kompleksi gibi hemen hemen de yapının bahçe güvenliğinde sınır bölücü eleman olarak kullanılabilir.Demir korkulukların belli bir alanda değil bir çok alanda kullanılabilnmesi mümkündür.Seperatör olarak sınır bölücü olarak çokça kullanılan korkuluklar kullanıcın ihtiyacına yönelik hem görsel hem güvenlik konularında hizmet veren bir çit sistemidir.

DEMİR KORKULUK İMALATININ FAYDALARI

Demir korkulukların imalatları projesiz üretimi ve montajı mümkün olmaması sebebi ile kullanılacak alana hem sağlam uzun ömürlü hemde ekonomik fayda sağlamaktadır.Zaman içinde oluşabilecek proje veya kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik değişiklikler korkuluklara ekleme yapılarak çok kolay ihtiyaçlara cevap verecek şekilde imalat eklenebilir.

Korkuluğun bir kısmının zarar görmesi durumunda deforme gördüğü kısmının yenilenmesi ile kalan kısmı kullanım ömrüne devam edebiliyor olması kullanıcı için ekonomik fayda sağlar.Hızlı ve üretim kolaylığı sebebi ile fayda sağlayan çelik çatılar ikinci el değeri de yüksek olduğundan finansal yönden karlı bir imalattır.

DEMİR KORKULUK İMALATI NASIL YAPILIR?

Demir korkuluk imalatı yapılacak alanın mimar ve mühendisler tarafından keşif yapılıp daha sonrasında ihtiyaca yönelik projelendirmesinden geçer. Projesinde onay alınan imalat için profesyonel kaynak ustaları tarafından özen ile seçilmiş profil boru demir aksamın işlenmesi ile devam eder. Atölye imalatları tamamlanmasının ardından korkuluğun kurulacağı alana montaja başlanır. Montaj ekipleri iş güvenliği kurallarına hassasiyet ile dikkat ederek montaj alanında atölyede hazırlanan ürünler montajlanır süreç bu şekilde işler.

DEMİR KORKULUK FİYATLARI 
Demir korkuluk imalatları yere metraja ve yapılacak projesine göre değişiklik göstermektedir. Konu ile alakalı bilgi ve fiyat almak için lütfen firmamız ile iletişime geçerek profesyonel satış ekibimiz ile görüşebilirsiniz.

DEMİR KORKULUKLARI FİYAT TEKLİFİ AL


Aşağıdaki alanları doldurup gönderin. Fiyat teklifimizi size hemen gönderelim.

Aşağıdaki butona bastığınızda teklifinizi WhatsApp üzerinden gönderimi olacaktır.