ÇELİK ÇATI İŞLERİ

ÇELİK ÇATI 
Çelik ürünlerle inşa edilen yapılar kolaylıkla eklemeler değişiklikler yapılabilir. Kullanıcının zamanla değişen ihtiyaçlarına her zaman cevap verebilen çelik konstrüksiyon imalatları içerisinde yer alan   Çelik çatı imalatları çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Profesyonel ekiplerce projelerine uygun olarak imal edilen çelik çatılar depreme dayanıklı sağlam uzun ömürlü ekonomik bir yapıdır. 


ÇELİK ÇATI NERELERDE KULLANILIR? 
Çelik çatılar genellikle konutlarda büyük katlı binalarda sosyal tesis hastane spor kompleksi gibi hemen hemen de yapının çatısı olarak imal edilebilir. Yapılara ilave olarak yapılan sundurma giriş aralığı kamelya gibi küçük kullanım alanlarında da çelik çatılar hizmet vermektedir. 


ÇELİK ÇATI İMALATININ FAYDALARI 
Çelik çatı imalatları projesiz üretimi ve montajı mümkün olmaması sebebi ile kullanılacak alana hem sağlam uzun ömürlü hem de ekonomik fayda sağlamaktadır. Zaman içerisinde oluşabilecek proje veya kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik değişiklikler çelik çatılarda ekleme yapılarak çok kolay ihtiyaçlara cevap verecek şekilde imalat eklenebilir. Bir çelik çatının bir kısmının zarar görmesi durumunda deforme gördüğü kısmın yenilenmesi ile kalan kısmı kullanım ömrüne devam edebiliyor olması kullanıcı için ekonomik fayda sağlar. Hızlı ve üretim kolaylığı sebebi ile de fayda sağlayan çelik çatılar ikinci el değeri de yüksek olduğundan finansal yönden karlı bir imalattır.


ÇELİK ÇATI İMALATI NASIL YAPILIR? 
Çelik çatı imalatı yapılacak alanın mühendisler tarafından keşif yapılıp daha sonrasında ihtiyaca yönelik projelendirmesinden geçer. Projesinde onay alınan imalat için profesyonel kaynak ustaları tarafından özen ile seçilmiş profil boru demir aksamın işlenmesi ile devam eder. Atölye imalatları tamamlanmasının ardından çatının kurulacağı alana montaja başlanır. Montaj ekipleri iş güvenliği kurallarına hassasiyet ile dikkat ederek montaj alanında atölyede hazırlanan ürünler montajlanır süreç bu şekilde işler.


ÇELİK ÇATI FİYATLARI 
Çelik çatı imalatları yere metraja ve yapılacak projesine göre değişiklik göstermektedir. Konu ile alakalı bilgi ve fiyat almak için lütfen firmamız ile iletişime geçerek profesyonel satış ekibimiz ile görüşebilirsiniz

ÇELİK ÇATI İŞLERİ FİYAT TEKLİFİ AL


Aşağıdaki alanları doldurup gönderin. Fiyat teklifimizi size hemen gönderelim.

Aşağıdaki butona bastığınızda teklifinizi WhatsApp üzerinden gönderimi olacaktır.