GÜVENLİK BARİYERLERİ

Güvenlik bariyerleri insan kalablıklarının olduğu ortamlarda güvenlik bölgelerinin oluşturulması veya alan kapatmak için kullanılır. Bazı güvenlik bariyerleri ise yol güvenliğini sağlamak amacıyla veya iş güvenliği olmasın gereken alanlarda kullanılır. Araç park yeri belirtme işlerinde de güvenlik bariyeri kullanılır.

GÜVENLİK BARİYERİ VE ARAÇ STOPERLERİ 

Güvenlik Bariyerleri genellikler otoparklardaki boşluklarda tehlikeli düşme ve zarar görmeyi engellemek amacıyla ve kolon köşe kısımları zarar görmemesi için boru veya profil demirden imal edilen ürünlerdir. Araç stoperleri ise otoparklarda otomobil veya diğer araçların park mesafesini rahat ayarlayabilmesi amacıyla otopark demiri park demiri olarak adlandırılan üründür. 

ARAÇ STOPERLERİ KULLANIM ALANLARI VE FAYDALARI

Araç stoperleri genellikle otopark alanlarında araçların park etmesini düzenlenmesinde kullanılır. Özellikle katlı otoparklarda avm ve açık otoparklarda düzenli bir park sistemi oluşmasında rol oynayan araç stoperleri sağlam uzun ömürlüdür ayrıca kolayca sökülüp takılabilen ürünlerdir. 

ARAÇ STOPERİ TEKNİK ÖZELLİKLERİ 

Araç stoperlerinde otomobil suv ve kamyonet minibüs grupları için farklı ebat ve ölçülerde üretilmektedir.  Genel itibariyle sarı renk tercih edilmektedir ancak tüm renklerde üretim yapabiliyoruz. Standart üretimlerde 

 

OTOMOBİL 180CM Ø 60/2,00MM BORUDAN İMAL  13 CM YÜKSEKLİKTE 

SUV-PANELVAN 200CM Ø 76/2,00MM BORUDAN İMAL  13 CM YÜKSEKLİKTE 

KAMYONET -MİNİBÜS 200CM Ø 76/2,50MM BORUDAN İMAL  20 CM YÜKSEKLİKTE 

 

ARAÇ STOPERİ UYGULAMASI NASIL YAPILIR? 

Öncelikle montaj yapılacak yerde kaç araçlık bir alan oluşturulacağına ve otoparkın otomobil mi minimus kamyonet mi hangi araç grubuna hizmet vereceğiniz bilememiz gerekir bu konu önemlidir çünkü stoperlerin ara mesafelerini ve konumlandırılması buna göre yapılmaktadır. Beton zemin için araç stoperlerinde bulunan montaj deliklerinden matkap yardımı ile delik delinerek çelik dübelle montajlanır. 

ARAÇ STOPERİ FİYATLARI VE MALİYETİ 

Araç stoperleri kullanılan borunun kalınlığı ve bağlantı sac levhanın ölçüsüne göre fiyatı değişmektedir. Ayrıca montaj içinde adet ve lokasyon önemlidir. Profesyonel satış ekibimiz ile iletişime geçerek kolay hızlı fiyat alabilir detaylı bilgiyse sahip olabilirsiniz

GÜVENLİK BARİYERLERİ KULLANIM ALANLARI VE FAYDALARI

Güvenlik bariyerleri genel itibariyle otopark alanlarda endüstriyel tesislerde forklift gibi iş makinası trafiği olan yerlerde veya tır ve kamyonların yükleme boşaltma yaptığı alanlarda kolon köşe kısımları koruma jeneratör ve hava menfez kapaklarına dışarıdan bir çarpmayı engellemek için darbeyi azaltma amacıyla çokça kullanılan bir koruma yöntemidir. 

GÜVENLİK BARİYERLERİ KULLANIM ALANLARI VE FAYDALARI

Güvenlik bariyeri genellikle otopark alanlarında araçların park etmesini düzenlenmesinde kullanılır. Kolonların köşe kısımlarına yer alan güvenlik bariyerleri sökülüp takıla bilinmesi özelliği sayesinde çok tercih edilir. Güvenlik bariyerleri iş makinası trafiği olan veya fabrika içlerinde forklift alanlarında kolon koruma yanı sıra havalandırma menfez bacaları veya iskele istiflenmiş malzemelere zarar gelmemesi için darbe emini olmasından kullanıcıların korumak istedikleri alanları yüzde yüz koruma yapar. Tır ve kamyonların yükleme ve boşaltma alanlarında iş makinası trafiklerinde duvar kolon ve trafiği yönlendirilmesinde önemli rol oynar. 

GÜVENLİK BARİYERLERİ FİYAT TEKLİFİ AL


Aşağıdaki alanları doldurup gönderin. Fiyat teklifimizi size hemen gönderelim.

Aşağıdaki butona bastığınızda teklifinizi WhatsApp üzerinden gönderimi olacaktır.