MOBİL ÇİT

MOBİL ÇİT SİSTEMLERİ

Mobil çit kısa süreli seyyar sökülüp takılabilen profesyonel teknik ekip gerektirmeyen hızlı çözüm sağlayan çit sistemlerimizdendir. Portatif olması yer kaplamaması sebebi ile nakliyesi taşınması çok kolaydır.Afet durumlarında konser festival panayır fuar ve eğlence alanlarının kısa süresi insan trafiğinin yönetilebilmesi için mükemmel bir sistem olup kullanıcılarına uzun yıllar hizmet verebilmektedir.

MOBİL ÇİT SİSTEMLERİNİN KULLANIM ALANLARI VE FAYDALARI

Mobil çit sistemleri günlük yaşantımızda hemen her alanda kullanılabilmektedir.Örneğin bir yol çalışmasında yapılacak kısa süresi insan veya araç trafiğinin bir bölümünün bölünmesi ve yönlendirilmesi gereken durumlarda vazgeçilmez bir çit sistemidir.Konser eğlence alanları fuar alanlarında girişlerin engellenmesi sınır bölücüler olarak kullanılan mobil fence seyyar portatif çitler önemli rol oynar.

MOBİL ÇİT SİSTEMİNİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Mobil çit sisteminin başlıca malzemeleri boru ve profiller olup iç kısımlarında tel örgü çelik hasırdan mamul demir çitler yer almaktadır.

Standartta 250 cm genişlikte H:150cm - H:200cm gibi çeşitli yüksekliklerde üretilen mobil çitler isteğe göre tüm ebat ve ölçülerde üretilebilmektedir.

Mobil çitler için zemine bağlatı yapılabilmesi için beton pabuçlar ve metal ayaklar vardır.Bu ayaklar sayesinde zeminde ayakta durabilirler.Beton mobil çit pabuçları 26cm genişlikte 65cm uzunlukta 12cm kalınlıkta olup 25kg dir.

MOBİL ÇİT UYGULAMASI NASIL YAPILIR?

Mobil çit kurulacak alan için önce metal veya beton ayakları 250cm aralıklar ile zemine yerleştirilir.Beton pabuçların içlerinde mobil çitlerin dikme kısımları iç içe geçirilmektedir.Yan yana getirilen mobil çitler erkek dişi sistemi ile birbirlrine monte olur ve montaj sonlanır kullanıma hazırdır.
Mobil çitler kullanılacak alanın metrajına ve kurulacak lokasyonun nakliye maliyetine göre değişiklik gösterir detaylı bilgi için profesyonel satış ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz


MOBİL ÇİT FİYATI HESAPLAMA 

Mobil çit hesaplamak için öncelikle ne kadar bir metraj da kullanılması gerektiğini bilmemiz gerekmektedir. Alan ve metraj belirlenmesi ardından standartta 250cm genişliğe sahip olan mobil çitler için adet belirlenir belirlenen adetlere göre profesyonel satış ekibimiz sizlere hızlıca fiyat bilgisi paylaşacaklardır.