Bir kuruluşun uzun yıllar aynı işi yapması işini düzgün, kaliteli ürün ve hizmet verdiğinin en somut kanıtıdır. Yolunuz açık bereketli işleriniz olsun.

Çelik Ağ

Çelik Ağ


Harika bir işletme. Tam anlamıyla işinin ehli diyebilirim. Tolga beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

Ahmet Açıkel

Ahmet Açıkel


Evimizin bahçesini hızlı ve temiz bir şekilde yaptılar teşekkür ederim..

Gülfiye Akyüz

Gülfiye Akyüz


Akpen metal olarak çalıştığım Değerli firmalardan birisidir Güler yüzlü kaliteli uygun fiyatları ile İstanbul da bir numaradır herkese tavsiye ederim gönül rahatlığıyla alış veriş yapabilirsiniz.

Tahsin Mert

Tahsin Mert


İşçilik ve malzeme kalitesi birleşince gerçekten iyi iş çıkıyor toplam 3 arsamın çit işlerini cihan tel e emanet ettim işlerini hakkını vererek yapıyorlar hem estetik hem sağlam hemde gerçekten iyi esnaflar bu alanda işleri olanlara tavsiye ederim.

Alper Uşar

Alper Uşar


Pınar boya olarak 2010 yılından bu yana çalışmaktayım kaliteye çalışan ve sürekli yeniliklere çalışan bir firmadır eminim ilk işinizden. Sonraki çalışmalarınız dostluğa dönüşecektir. Namık abi ve ekibine başarılarinin devamını diliyorum.

Mustafa Başpınar

Mustafa Başpınar


Cihan Çit firmasıyla çalıştığımız dönemde herhangi bir problem yaşamadan işlerimizi tamamladık. kendilerine çok teşekkür ediyor ve tekrar çalışmayı ümit ediyoruz.

Talha Tanıt

Talha Tanıt


Profesyonel teçhizat, kaliteli ürün, 1. sınıf işçilik...

Bülent Keleş

Bülent Keleş


Kalitenin ve güvenin tek adresi cihan tel çit aile gibi düzgün kaliteli ekiplerimiz ve kaliteli hizmet ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Rıza Şeker

Rıza Şeker


Zamanında hızlı bir şekilde ticaretimiz gerçekleşti. İlgili ve alakalılar. Teşekkür ediyorum.

Fatih Kekin

Fatih Kekin


Güven veren malzeme kullanıyorlar, işçiliklerinin arkasında duruyorlar.. Mahallemizde bize özenerek birçok komumu bu firmayı tercih etti ve çimçit yaptırdı. Düşünenlere tavsiye ediyorum memnun kalırsınız.

Ahmet

Ahmet


Sektörde başarıya ulaştıklarını düşündüğüm bir firma. Tavsiye ediyorum herkese. Çalışma kadrosu, ekipman, kaliteli malzeme ve kaliteli hizmetleri ile uzun yıllar problemsiz kullanabileceğiniz ürünler ortaya çıkarıyorlar.

Doğan Özçelik

Doğan Özçelik


Kaliteli malzeme ve montaj ekibi olarak çok memnun kaldık. Keşke her firma sizin gibi Güler yüzlü olsa her şey için teşekkür ederiz. Cihan tel çit.

Mustafa Karoğlu

Mustafa Karoğlu


Malzemelerinin kalitesiyle yaptiklari işlerinin arkasinda olan en önemlisi güler yüzleri ve verdikleri güven ile onlara islerimizi gözumuz kapali emanet edebilirsiziniz kusursuz güvenli saglam isler icin adres cihan çit tel sanayii hersey icin tesekkurler..

Fatma Kaçar

Fatma Kaçar


Güvenilir bir firma işçilikleri ve kişilikleri çok düzgün bir kadroya sahip bir işletme. Hızlı ve zamanında iş yapıldı.

Enes Özlü

Enes Özlü


Hizmette sınır tanımayan işini zamanında ve en özenli bir şekilde bitirip teslim eden çalışanları ve işverenleri ile müşterilerine en iyi hizmeti cihan çit tel SAN. Teşekkürlerimi sunuyorum

Zekeriya Yiğit

Zekeriya Yiğit


Farklı zamanlarda 3 firmaya helezon çıt yaptırdık, memnun kalmadık enson gelen x fırmanın çalışanın yeleginde cihan tel gördgumuz için ordan bulup denedik ve çok memnunuz işten kaçmayıp verdikleri terminede uyuyorlar. Fiyat olarak da araştırın bakın kesinlikle tavsiye ediyorum.

Fırat Kerim Özdemir

Fırat Kerim Özdemir


güleryüzlü hizmeti ve kesin çözümleri ile öne çıkan 100% müşteri memnuniyetle kaliteli işçilikleriyle. CİHAN TEL CİT...

Abdulaziz Kayar

Abdulaziz Kayar


KALİTE VE GÜZEL AHLAKLI İŞ ANLAYIŞININ BİRLEŞTİĞİ VE TAMAMEN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİYLE HAREKET EDEN GÜLER YÜZLÜ BİR FİRMA

Gizem Uygun

Gizem Uygun


Çalışmaktan memnun olduğumuz nadir firmalardan biridir. Uzun süredir çalışıyoruz. Hiçbir problem yaşamadık. Ürün kalitesi ve verdiği hizmet memnuniyet verici oldu her zaman. Teşekkürler cihan çıt ve değerli çalışanları.

HASAN BİRCAN

HASAN BİRCAN


2010'dan beri tüm işlerimizi yapıyor.Kalite ve çözüm odaklı bir firma.İşini gerçekten çok iyi ve profesyonel yapıyorlar.10 yıl önce yaptırdığımız panel çit sanki yeni yapılmış gibi....

Muhammet ÜRGEN

Muhammet ÜRGEN


Kaliteli ürünleri ve tecrübeli ekibi ile herkese tavsiye ediyorum.

Serhat AKBAŞOĞLU

Serhat AKBAŞOĞLU


Yaptığı işi layıkıyla bitiren ve teslim eden, sektörün öncü firmalarından biri... Elinize ve emeğinize sağlık

Ömer Keyer

Ömer Keyer


KULLANILAN MALZEMELER ÜLKE ÇAPINDA EN KALİTELİSİ .. ÇALIŞANLARININ VERDİĞİ HİZMET FEVKALADE GÜZEL..

Ömer Saim Topdas

Ömer Saim Topdas