PANEL ÇİT UYGULAMASI

Özel kaplaması sayesinde çevre güvenlik ihtiyaçlarında uzun yıllar bakım gerektirmeden kullanımı olan yüksek dayanımlı PANELÇİT sistemidir.

KLASİK PANEL ÇİT SİSTEMLERİ MONTAJI

Paneller 5×10, 5×15 ve 5×20 göz aralıklarında; 4,5mm, 5mm ve 6mm telden; 200cm 170cm  150cm 120cm 100cm 80cm yükseklik şeçeneklerinden oluşur. Standart 250 cm genişliktedir. 50x50x1,5 mm veya 60x60x1,5mm kutu profilden ihmal edilmiş panel yüksekliğine göre dikme direkleri mevcuttur. Bütün malzemeler galvaniz ve elektrosatatik fırın boya veya pvc kaplı olarak üretilmektedir. Dikme direkler beton zemin için flaşlı olup 250 cm aralıklarla çelik dübellerle montaj edilir. Toprak zeminde ise direkler 50 cm daha uzun olup zemine çukur açılarak betonlanır ve monte işlemi yapıldıktan sonra plastik kapaklarla kapatılır. Dikmelerle paneller bağlantı kelepçeleri veya klipsleri ile bağlanır.

AĞIR TİP PANELÇİT SİSTEMLERİ MONTAJI

Paneller 5x10 cm - 5x15 cm - 5x20 göz aralıklarında 5mm 6mm ve 8mm telden 200cm 170cm  150cm 120cm 100cm 80 cm yükseklik seçeneklerden oluşur. Standart 250 cm genişliktedir. 50x50x2mm veya 60x60x2mm ve kullanım alanına göre dahada güçlü kutu profilden ihmal edilmiş panel yüksekliğine göre dikme direkleri mevcuttur. Bütün malzemeler galvaniz kaplı ve elektrosatatik fırın boyalı üretilmektedir. Dikme direkler beton zemin için flaşlı olup 250cm aralıklarla çelik dübellerle monte edilir. Toprak zeminde ise direkler 50cm daha uzun olup zemine çukur açılarak betonlanır ve monte işlemi yapıldıktan sonra plastik kapaklarla kapatılır. Dikmelere peneller bağlantı kelepçeleri veya klipsleri ile bağlanır.

Kullanım Alanı: Ağır şartlar gerektiren tüm projelerde uygulanabilen son derece dayanamı yüksek olan panelçit çözümlerindendir.

Kolay Montaj: Tüm kelepçe sistemleri ve profiller kolayca kullanılabilinir ve her türlü zemin koşullarında kolaylıkla uygulanabilinir.

Tam Sistem Çözümü: Özel olarak geliştirilmiş aksesuarların yanı sıra kendine özgü kanatlı ve sürgülü kapı sistemleri ile proje bütününde tam bir uyum sağlar.

PANEL ÇİT UYGULAMASI FİYAT TEKLİFİ AL


Aşağıdaki alanları doldurup gönderin. Fiyat teklifimizi size hemen gönderelim.

Panel çit 250 cm ve katları olarak hesaplanır.
Direk talebiniz var ise sayı giriniz.
( adet panel ile direk montaj aksesuar olacak.)
(Veya Whatsapp’dan uygulama yapılacak alanın görüntüsünü gönderebilirsiniz.)
Not: Maalesef adet panel için keşife gelemiyoruz. Ama teklifi bize ilettikten sonra WhatsApp’dan proje alanının görüntüsünü iletebilirsiniz.

Aşağıdaki butona bastığınızda teklifinizi WhatsApp üzerinden gönderimi olacaktır.