BAHÇE KAPILARI

Çevre çit sistemine uyum sağlayan kanatlı kapılar, özellikle bahçe, araç ve personel geçişlerinde en uygun çözümlerdir.

DEMİR KAPILAR

İçeriden dışarıya çıkmak için veya dışarıdan içeriye girmek için tasarlanan ve güvenlik amaçlı kullanılan  sistemlere demir kapı denmektedir. Demir kapılar montajının yapıldığı alanda iç mekana dışarıdan yabancı insanların girişini engelleyerek güvenliği sağlamakla birlikte bulunduğu yerde estetik bir görüntü oluşturmaktadır. Demir kapılar beton zeminlere montaj işlemi tamamlandıktan sonra hemen kullanıılabilmektedir fakat toprak zeminlerde montaj yapılan demir kapılar atılan betonların kuruması ve sağlamlaşması gerektiğinden dolayı 3 gün kullanılmaması önerilmektedir. Tasarım ve özellikeri ile birbirinden ayrılan demir ferforje kapılar ev, bahçe kapısı. araç kapısı, garaj kapısı, çıt kapısı ve buna benzer birçok alanda kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Ferforje kapılar detay isteyen ve el işçiliği olan kapılar olup ihtiyaca ve özelliğe göre üretim yapılmaktadır. Demir güçlü bir malzeme olduğu için yıpranması ve kolay deforme olması mümkün olmayan kapılardır. Uzun yıllar ferforje kapıları kullanabilirisniz. Demirden üretilen bahçe demir kapı modelleri kullanıcılarına güvenlik açısından güven vermenin yanı sıra estetik bir görüntü de oluşturmaktadır. Demir kapılar dışarıdan içeriye yabancı insanların girişini engellemesi sebebi ile birçok apartmanın sitenin ve okulun ihtiyacı haline gelmiştir. Demir ferforje kapılarda en az kapı kadar önemli olan bir diğer husus ise kapının kilit sistemidir. Birçok demir kapı kilit sistemi bulunmaktadır. Bunlardan en yaygını asma kilit sistemi ve sürgü kilit sistemidir. Kolay kullanım ve güvenlik açısından çok dayanklı olan asma kilit sistemi demir kapılarda olan kapının babası ve kapı kanadında bulunan kilit yerlerini asma kilit ile bağlamaktan geçmektedir. Bunların yanında adı gömme kilit olan kilitler de çokça kullanılmaktadır. Bir kol yardımı ile kapı açılıp kapanabilir ve anahtar ile kitlenebilmektedir. Demir kapı çeşitlerini Cihan Tel ve Çit firması sayesinde ihtiyaçlarınıza yönelik tercihlerde bulunabilirsiniz.

Demir Kapı Modelleri

Demir kapı modelleri kullanıcıların zevkine göre tasarlanabilrmektedir. Özel imalat kapılar ile kapıları kişiselleştirebilirisiniz. Tercih edilmesinin bir sebebi de her bütçeye uygun olmasıdır. Kalınlık ve ebatlarında kullanıcının isteğine göre tasarlanabilmektedir. Demir kapılar müstakil evlerde çok sık kullanılmaktadır. Güvenlik amaçlı tecih edilen yüksek demir kapılar uzun ömür kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Demir kapılar zorlanmalara ve darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Bu sayede ileri düzeyde güvenliik sağlamaktadırlar. Demir kapılarda birden fazla kilit sistemi kullanılabilmetedir. Bu sayede kapı güvenliği en üst seviyeye taşınmış olacaktır. Bu sayede kullanıcılar kendilerini daha güvende hissediyor ve demir kapılar huzurlu bir ortam sunuyor. 

Demir kapılarda kol kilit sitemleri istendiği zaman değiştirilebilir ve anahtar sayısı arttırılabilir bu da daha konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Demir kapılar farklı açılma metotları vardır kanatlı demir kapılar ve sürgülü demir kapılar çok sık kullanılan metotlardır raylı demir kapı olarak da adlandırılan sürgülü kapılar genel olarak araç kapıları olarak kullanılır. Araç geçebilecek bir sürgülü kapının en az 3 metre genişliğinde olmalıdır. Daha büyük araçların kullanacağı bir kapı ise 15- 20 metre genişliklere kadar çıkmaktadır. Size en uygun kapı modelleri ve imalatları için cihan tel ve çit firması ile irtibata geçiniz.

İşyerleri İçin Demir Kapılar
İşyerlerinde tercih edilecek olan demir kapılar için bizimle iletişime geçip özel imalat kapı ve özel ölçülerde kapılar yaptırabilirsiniz. Bu detaylar kullanıcının işini kolaylaştırıyor ve demir kapılara ilgisini arttırmaktadır. Aynı zamanda demir kapılar şirketlerin güvenliğini arttırarak olası bir hırsızlık durumunun önüne geçmektedir.

Bahçe Kapısı ve Garaj Kapısı 
Bahçe ve garajlar için tasarlanan demir kapılar hem estetik bir görüntü oluşturup şık ve üst düzey güvenliği ile ortaya çıkmaktadır. Kanatlı veya sürgülü olarak üretilen demir kapılar giriş ve çıkışları kolaylaştırırken bahçeye yabancı birinin girmesini engelleyerek güvenliği de sağlamış olmaktadır. Demir kapılar üzerine ekstra olarak jiletli teller veya mızraklar eklenerek güvenlik en üst düzeye çıkarılabilmektedir. 

Demir kapı menteşesi, demir kapı kilidi ve demir kapı boyası bir kapıda dikkat edilmesi ve üzerinde durulması gereken noktalardır. 

Bahçe Kapısı Uygulamaları:

Uygun aksesuarları sayesinde her türlü zemine kolaylıkla monte edilebilen kanatlı kapı sistemleri, özellikle düz olmayan zeminlerde uygun çözümler sunmaktadır.

Kullanım Alanı:

Fabrika, depo, site ve benzeri kontrol altında tutulması gereken alanlarda çevresel çit sisteminin tamamlayıcı unsuru olan kayar kapılar, farklı boyut seçenekleri ile kalıcı çözümler sağlar.

Standart Kanatlı Kapı ÖlçüleriStandart Kayar Kapaklı Ölçüleri

BAHÇE KAPILARI FİYAT TEKLİFİ AL


Aşağıdaki alanları doldurup gönderin. Fiyat teklifimizi size hemen gönderelim.

Aşağıdaki butona bastığınızda teklifinizi WhatsApp üzerinden gönderimi olacaktır.