AĞIR TİP PANEL ÇİT UYGULAMASI

Görselliğinin ve sağlamığın yanısıra çevre güvenlik ihtiyaçlarında dekoratif tasarım ile tüm ölçülerin uyum içersinde kullanıldığı bir PanelÇit Sistemidir.

Kullanım Alanı: Ağır şartlar gerektiren tüm projelerde uygulanabilen son derece dayanımı yüksek olan panelçit çözümlerindendir.

Ağır Tip PanelÇit Sistemleri Montajı: Paneller 5 x 10 cm. - 5 x 15 cm. - 5 x 20 cm. göz aralıklarında 5 mm.-6 mm. ve 8 mm. telden 200 cm., 170 cm., 150 cm., 120 cm., 100 cm., 80 cm. yükseklik seçeneklerinden oluşur. Standart 250 cm. genişliktedir. 50 x 50 x 2 mm. veya 60 x 60 x 2 mm. ve kullanım alanına göre dahada güçlü kutu profillerden imal edilmiş panel yüksekliğine göre dikme direkleri mevcuttur. Bütün malzemeler galvaniz kaplı ve elektrostatik fırın boyalı üretilmektedir. Dikme direkler beton zemin için flanşlı olup 250 cm. aralıklarla çelik dübellerle monte edilir. Toprak zeminde ise direkler 50 cm. daha uzun olup zemine çukur aç›larak betonlanır ve monte işlemi yapıldıktan sonra plastik kapaklarla kapatılır. Dikmelere paneller bağlantı kelepçeleri veya klipsleri ile bağlanır.

Kolay Montaj

Tüm kelepçe sistemleri ve profiller ile kolayca kullanılabilir ve her türlü zemin koşullarında kolaylıkla uygulanabilir.

Tam Sistem Çözümü

Özel olarak geliştirilmiş aksesuarların yanısıra, kendine özgü kanatlı ve sürgülü kapı sistemleri ile proje bütününde tam bir uyum sağlar.

AĞIR TİP PANEL ÇİT UYGULAMASI FİYAT TEKLİFİ AL


Aşağıdaki alanları doldurup gönderin. Fiyat teklifimizi size hemen gönderelim.

Panel çit 250 cm ve katları olarak hesaplanır.
Direk talebiniz var ise sayı giriniz.
( adet panel ile direk montaj aksesuar olacak.)
(Veya Whatsapp’dan uygulama yapılacak alanın görüntüsünü gönderebilirsiniz.)
Not: Maalesef adet panel için keşife gelemiyoruz. Ama teklifi bize ilettikten sonra WhatsApp’dan proje alanının görüntüsünü iletebilirsiniz.

Aşağıdaki butona bastığınızda teklifinizi WhatsApp üzerinden gönderimi olacaktır.