REKLAM PANOSU UYGULAMASI

REKLAM PANOSU SAHA KAPAMA UYGULAMASI 
Reklam panosu ile saha kapama uygulaması genel de yüksek güvenlik gerektiren içerisinin dışarısı ile bağlantısını kesme görsel teması bitirmek ve iç kısımda yapılan çalışmanın görsel resimleri ile reklamını yapmak için kullanılır. 


REKLAM PANOSU SAHA KAPAMA UYGULAMASI ALANLARI VE FAYDALARI
Reklam panosu çit yapımı genelde şantiyelerde büyük iş makinalarının çalışma sahalarında maden ocaklarında ve tarihi restorasyon yapılacak alanlarda yüksek güvenlik gerektiren endüstriyel tesislerde askeriye ve limanlarda kullanılmaktadır. Profil kısmı kullanım amacına göre çeşitlense de OSB su kontrası kontrplaklar ile uzun ömür kullanıcı için sökülüp başka bir alana taşınması defalarca kullanılabilme olanağı vermesi kullanıcı için ekonomik bir fayda sağlamaktadır. Reklam panosu çiti tercih eden müşteriler genelde iç kısımda yapılanın görülmemesi dış kısımdan içeriye veya içeriden dışarıya bir şeyin geçmemesi için güvenlik amacıyla en önemlisi de içerideki çalışmanın reklamını görsellerini taşımasından dolayı reklam amaçlı kullanmaktadırlar. 
Reklam panosu imalatında Üzerine güvenliği arttırmak adına jiletli tel uygulamalarıda sıkça istenmektedir. Ayrıca reklam panosu uygulamaların mobil olarakta tercih ediliyor. Mobil fence hakkında bilgi almak için mobil çit kategorisini inceleyebilirsiniz.

 
REKLAM PANOSU TEKNİK ÖZELLİKLERİ 
Reklam panosu çit uygulamasında öncelikle taşıyıcı profil karkas çok önemlidir. Reklam panosu çit uygulamasında hava geçirmediğinden zemin ile montajında ve kullanılan taşıyıcı karkas profillerin uygulanma metotları hayati önem taşımaktadır. Reklam panosu saha kapama uygulaması için ürün teknik özellikleri şöyledir. 
 

Trapez saclı çit uygulamasında öncelikle taşıyıcı profil karkas çok önemlidir. Trapez saclı çit uygulamasında hava geçirmediğinden zemin ile montajında ve kullanılan taşıyıcı karkas profillerin uygulanma metotları hayati önem taşımaktadır. Trapez saclı saha kapama uygulaması için ürün teknik özellikleri Aşağıdaki tablodaki gibidir.  

       
DİKME DİREK PROFİL 40X40X2,00 PROFİL  40X60X2,00MM PROFİL  60X80X2,50MM PROFİL 
YATAY PROFİL 30X40X1,50MM PROFİL 40X40X1,50MM PROFİL  40X60X1,50MM PROFİL
KAPLAMA   11mm OSB  15MM OSB VEYA                                         15MM SU KONTRASI   18MM OSB VEYA                                         18MM SU KONTRASI 

 

REKLAM PANOSU SAHA KAPAMA ÇİTİ UYGULAMASI NASIL YAPILIR? 
Reklam panosu çit montaj yapılması için öncelikle yapılacak alanda dikme direk taşıyıcılar teknik şartnamesine göre toprak zeminde çukur açılarak betonlanır. Beton zeminde ise flanşlar sayesinde çelik dübeller ile monte edilir. Dikme direklere yatay olarak projesine uygun profiller kaynak yardımı ile monte edilir. Oluşturulan karkas üzerine seçilen ahşap ürün vida yardımıyla montajlanır. Kullanıma hazır hale gelir.   


REKLAM PANOSU SAHA KAPAMA ÇİTİ FİYATLARI VE MALİYETİ 
Reklam panosu ile çit uygulaması fiyatı yapılacak alan metraj ve mevkiye göre değişkenlik göstermektedir. Bu sebep ile profesyonel satış ekibimize çevre ölçüsünü bildirerek kolayca fiyat alabilirsiniz.  

REKLAM PANOSU UYGULAMASI FİYAT TEKLİFİ AL


Aşağıdaki alanları doldurup gönderin. Fiyat teklifimizi size hemen gönderelim.

Aşağıdaki butona bastığınızda teklifinizi WhatsApp üzerinden gönderimi olacaktır.