DİKENLİ TEL

DİKENLİ TEL 
Dikenli tel iki telin burulması ile birleşiminden meydana gelen bir üründür. Çeşitli kalınlıklara sahip dikenli tel beton direkli çitlerde boru direkli çitlerde panel çitlerde çit üzerine uygulanması ile kullanılır. Dayanıklı sağlam dikenli teller sıcak daldırma galvaniz kaplamalı veya PVC kaplı olarak üretilir. 
DİKENLİ TELLERİN KULLANIM ALANLARI VE FAYDALARI
Dikenli teller caydırıcılık maksadı ile dışarıdan bir kimsenin veya hayvanların koruma alanının içine girmesini önlemek geciktirmek amacıyla kullanılır. Genelde hayvancılık alanlarında arsa tarla tel çitlerinde çokça dikenli tel kullanılır. Ekonomik olması kolay montaj olması sebebiyle çokça tercih edilen dikenli teller siz müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur. 
DİKENLİ TEL TEKNİK ÖZELLİKLERİ 
Dikenli tel iki telin birleşmesi ile oluşan belli aralıklarda diken telleri ile oluşur. Sıcak daldırma galvaniz kaplı 1,50mm + 1,70mm iki telin birleşmesi ile oluşan dikenli teller 10cm aralıklarla diken telleri mevcuttur.250 metre ve 100 metre rulolar halinde satılan dikenli teller müşteri kullanıma sunulmuştur.
DİKENLİ TEL UYGULAMASI NASIL YAPILIR? 
Dikenli tel çit veya korkuluk direklerine müşteri isteğine bağlı aralıklarla bağlama teli ile gerdirerek bağlanır.
DİKENLİ TEL FİYATLARI VE MALİYETİ 
Dikenli tel fiyatları için öncelikle yapılacak alanın metrajını belirlemek ile işe başlanır. Metraj belirlemesi ardından kaç sıra kaç defa uygulama yapılacak ona karar verildiğinde arazinin için profesyonel satış ekibimiz ile görüşerek örgü teli fiyatları konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz