DEKORATİF PANEL ÇİT UYGULAMASI

Dekoratif: Özel tasarımı ve ihtiyaca göre çeşitleri ile tüm projelerde çevre güvenliği ve korkuluk vazifelerini en uygun ve dekoratif şekilde yerine getiren mükemmel çözümler sunar.

Uzun ömür: Galvaniz üzerini tüm RAL renklerde üretilebilen Rondo paneller,uzun yıllarca bakım masrafı gerektirmeden güvenle kullanılmak için tasarlanmıştır.

Kolay montaj: Geçme kelepçe sistemi sayesinde hızlı ve kusursuz montaj imkanı

Tam sistem çözümü: Özel olarak tasarlanmış bağlantı aksesuarları sayesinde sağlam ve hızlı montaj sağlayan tam uyumlu sistem çözümü.

Kullanım alanı: Çok geniş kullanım alanına sahip olanRondo,güvenlik amacının yanısıra havuz çevreleri,trabzan korkuluk ve küpeşte olarakda kullanılabilmektedir.

Panel sistemi: Rondo,genişlik ve yükseklikleri konusunda büyük ölçüde elastikiyete sahip panel çeşitliğine sahiptir.21mm kalınlığında tüp sistemden oluşan Rondo panellerde göz aralıkları 85-100mm arasında alternatiflerde üretilmektedir.

Kaplama Tekniği: Galvaniz üzeri matlaşma sonrası polyester kaplama teniği ile üretilen Rondo paneller,uygulanan üretim yöntemi sayesinde uzun yıllar bakım gerektirmektedir.

Renk Seçenekleri: Rondo standart rengi RAL 6005 yeşil olup,tüm RAL renkler sipariş üzerine üretilebilmektedir.

Profil bağlantı sistemi: Özel paneller tasarlanmış olan saplamalı profil bağlantı sistemi sayesinde Rondo paneller benzerleri gibi herhangi bir kaynak gerektirmeden monte edilmektedir.

 

DEKORATİF PANEL ÇİT UYGULAMASI FİYAT TEKLİFİ AL


Aşağıdaki alanları doldurup gönderin. Fiyat teklifimizi size hemen gönderelim.

Panel çit 250 cm ve katları olarak hesaplanır.
Direk talebiniz var ise sayı giriniz.
( adet panel ile direk montaj aksesuar olacak.)
(Veya Whatsapp’dan uygulama yapılacak alanın görüntüsünü gönderebilirsiniz.)
Not: Maalesef adet panel için keşife gelemiyoruz. Ama teklifi bize ilettikten sonra WhatsApp’dan proje alanının görüntüsünü iletebilirsiniz.

Aşağıdaki butona bastığınızda teklifinizi WhatsApp üzerinden gönderimi olacaktır.