DEKORATİF PANEL ÇİT UYGULAMASI

Dekoratif Panel Çit 
İstenilen her renk ve skalada üretim yapılabilen decofor panel çit sistemi Görselliğin ve sağlamlığın yanı sıra çevre güvenlik ihtiyaçlarında dekoratif tasarımı ile tüm ölçülerin uyum içerisinde kullanıldığı ağır tip panel çit sistemidir. Ağır şartlar gerektiren projelerde uygulanabilen son derece dayanımı yüksek olan panel çit çözümleridir. Decofor Panel çit özel kaplaması sayesinde çevre güvenlik ihtiyaçlarında uzun yıllar bakım gerektirmeyen kullanımı olan yüksek dayanımlı Dekoratif panel çit sistemidir kolay hızlı ve pratik montajı sayesinde herkesçe kullanılmaktadır. Genellikle kullanıldığı yerler arsa tarla bağ bahçe okullarda yazlıklarda işyerlerinde fabrikalarda yani kısacası güvenliğin ve esnettik görüntünün gerektiği her yerde halk arasında kullanıldığı adı ile yeşil bahçe çiti, dekoratif panel çit kullanılmaktadır.  Dekoratif Panel çit ürününün fiyatları yükseklik kalınlık gibi özellikleri nedeni ile birbirinden farklıdır, bu aslında her üründe olan bir durumdur bu sebeple Dekoratif panel çit alırken dikkat edilmesi gereken durumlardan biri ihtiyacımızı hangi göz ve kalınlıktaki Dekoratif panel çitin karşıladığını belirlemektir. Dekoratif Panel çitler uygulandığı yerdeki eksikleri gidererek ortamdaki dağınıklığı ortadan kaldırır iç mekân bölmelerinde ve hayvancılık için de kullanılmaktadır. Birçok kişi Dekoratif panel çiti güvenliğin yanı sıra bu tarz amaçlar için kullanmaktadır. Dekoratif panel çit nedir, ne işe yarar, ne tür avantajlara sahiptir sorularına geniş kapsamlı olarak yanıt olarak bütün detaylarını sonraki başlıklarda bulabilir ve kullanım amacınıza en uygun özelliklerde Dekoratif panel çit sahibi olabilir ve Dekoratif panel çit montajı yaptırabilirsiniz.

Dekoratif Panel Çit Satınalarken Ve Montaj Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?
Tüm kelepçe sistemleri ve profiller ile kolayca kullanılabilir ve her türlü zemin koşullarında kolaylıkla uygulanabilir.  Decofor Panel çit montajı yaptıracağınız ve satın alacağınız zaman dikkat etmeniz gereken önemli konular bulunmaktadır. Yazılanlara dikkat ederseniz sorun yaşama olasılığınız düşecektir Dekoratif panel çit boyutları dikkat edilmesi ve iyi analiz edilmesi gereken konulardan bir tanesi olarak öne çıkmaktadır. Bunun yanında kalınlıkları da ihtiyacımıza göre belirlemeliyiz bu teknik detayları inceleme yaparken alışverişinizi ve montaj hizmetinizi güvenilir Cihan tel çit firmasından yaptığınıza dikkat etmelisiniz Kalite tesadüf olmamakla birlikte her zaman ayırıcı olan bir tarafı bulunmaktadır. Dekoratif Panel çit montajlarında sorun yaşamamak adına montaj istikametini ve güzergâhını önceden belirlemekte yarar vardır. Bir defa sorunsuz yapılacak olan Dekoratif  panel çit montajının yanlış yerde yapılması Dekoratif panel çitin her ne kadar sökülüp takılabilen bir malzeme olsa da bu tarz yanlış imalat geri dönüşleri çok uğraştırıcı bir hal alacaktır bunlara dikkat edilmelidir. Detaylıca ince eleyip sık dokuyarak yapmış olduğunuz araştırma sonucu size en uygun Dekoratif panel çiti bulmanız ve montajını yaptırmanız mümkündür. 

 Dekoratif Panel Çit Kapı
Decofor Panel çit kapı da aynı Dekoratif panel çitte olduğu gibi alırken dikkat edilmesi gereken bir husustur. Dekoratif Panel telin etrafı profiller ile çerçeve yapıp menteşe ve kilit sistemi ile tamamlanan sık kullanılan bir malzemedir. Dikkat edilmesi gereken en önemli husus kapının boyasıdır çünkü genellikte kara demirden imal edilen Dekoratif panel çit kapılar uzun vadede paslanma ve boya solması olmaktadır. Boyası güzel olmayan Dekoratif panel çit kapının görsel anlamda göze hiçbir şekilde hitap etmez. Bu sebeple kaliteli boyanış bir çit kapısı seçtiğinizden emin olmalısınız bunun sonucunda daha konforlu daha uzun ömürlü ve her acıdan karlı bir seçim yapmış olursunuz Dekoratif  panel çit kapılarda  Dekoratif panel çitlerde olduğu gibi ölçülerine ve kalınlıkların göre fiyatları değişmektedir 
Kullanım amacına göre dizayn edilen alanlarda genellikle Dekoratif panel çit montajıyla beraber Dekoratif panel çit kapı da ihtiyaç olmaktadır kapının konumlanacağı yeri titizlik ile belirlemeli ve kullanım amacımıza doğrudan hitap eden bir noktaya montajı yapılmalıdır malzeme kalitesinin ve bize uygunluğunu belirledikten sonra tabi ki en önemli husus montaj kısmıdır montajı iyi yapılmayan bir malzeme kısa süre içerisinde deforme olup istemediğimiz sonuçlara bizi götürebilir uzun seneler gönül rahatlığı ile kullanılabilecek bir ürün ve görünümü oluşturmak için montajının da titizlik ve önem vermeniz gerekmektedir 
Decofor Panel çit ve kapı Malzeme tedarik ederken Dekoratif panel çiti yapılacak alanı önce ölçmelisiniz ve sonrasında ürün alımı yapmalısınız. Eğer bu şekilde yaparsanız faydalı bir Dekoratif panel çit alışverişi yapmış olursunuz. Metre ile uygulama yapılacak yeri kolay ve hızlı bir şekilde ölçümünü yapabilirsiniz. Ustaların tavsiyesi işi hızlandırmak için ölçüleri kullanıcının almasıdır.
Dekoratif Panel Çit Özellikleri Ve İlaveleri Nelerdir?
Özel olarak geliştirilmiş aksesuarların yanısıra kendine özgü olan yapısıyla diğer çit modellerinden farklıdır. Bir kullanıcı olmadan önce akılla gelen ilk soru ürünün özellikleridir Dekoratif panel çit malzemesinin bütün özelliklerini sizlere bütün detayları ile anlatacağız. Rijit ve sert bir bir yapıya sahip olmasından dolayı hem tercih edilir hem de basit kullanım sağlar Dekoratif panel çit ölçüleri teli yükseklikleri 103 cm, 123 cm, 143cm, 163cm, 183 cm ve 203 cm olarak sabit genişlik olarak 200 cm ve 250 cm dir. Bunlarla birlikte kalınlıkları da 5mm 6mm 8mm olarak değişmektedir Dekoratif panel çitlerin birbirinden ayıran en önemli özelliği ise, göz aralarıdır bunlar ise 5x10, 5x15, 5x20 olmak üzere seçenekler sunmaktadır. Dekoratif Panel çitler kullanım koşullarına ve ihtiyacınıza göre tercih belirlenmeli ve ürün siparişleri ve montaj hizmetlerini malzeme özelliklerine göre alışveriş yapılmalıdır. Dekoratif Panel çit çok kullanışlı bir ürün olmasını sağlayan bir diğer husus ise beton zeminde montaj yapıldı gibi toprak zemin için de montaj yapılabiliyor olmasıdır. Toprak zeminde ve beton zeminde Dekoratif panel çit ürünü çok şık olur ve montaj yapıldığı alana değer katmaktadır. Bu kullanıcının beğenisini kazanmasını sağlamasına yetmektedir.
Dekoratif Panel çit üzerindeki özel kaplaması sebebi ile doğal koşullara ve zorlu kış şartlarına karşı çok dayanıklı çit türüdür. Çelik dübelleri sayesinde montaj yapıldığı beton zemine çok sağlam bir şekilde sabitlenir. Sabitlenen Dekoratif panel çit direklerine Dekoratif panel çit hasırı kelepçeler ile vidalanır ve rijit sağlam bir yapı oluşturur. Direklerin ve kelepçelerin kapakları sayesinde kış şartları veya yağmur sularının bu sağlam Dekoratif panel çiti etkilemesi engellenmiş olur.  Dekoratif Panel çitlerin teknik özellikleri haricinde daha fazla güvenlik gerektiren yerlerde kullanılmak üzere geliştirilmiş modelleri de bulunmaktadır özel imalat Dekoratif panel çitler ve Dekoratif panel çitler her birinin kullanım amacı ve fonksiyonları farklıdır bu sebepten kullanılacak alanın ihtiyacına göre panel çit modeli belirlenmiş olur. Dekoratif panel çit fiyatları tahmin edilebileceği gibi normal panel çit fiyatlarından daha yüksektir. 
Dekoratif Panel çitlerin kullanıldığı alan ve yerlerde Dekoratif panel çit ile birlikte kullanılan başka güvenlik malzemeleri de vardır. Bunlardan biri düzlemsel jiletli tel dir jiletli teller Dekoratif panel çitlerin üzerine bağlama teli ile montaj yapılır jiletli tellerin 45cm, 60cm, 90 cm olmak üzer 3 ayrı çapta üretilip montajları yapılmaktadır 45 cm çalında düzlemsel jiletli tel standart ölçü olarak kabul edilir. Dekoratif Panel çitin üzerine 25 cm bindirerek galvaniz bağlama teli ile bağlanır. Dekoratif Panel çitlere jiletli telin bir diğer montaj biçimi ise Dekoratif panel çit direklerinin jiletli tel çapı kadar uzun tutulup her bir direğe en üstten gergi teli çekilir, Dekoratif panel çite montajı yapılacak jiletli tel Decofor panel çitin üzerinden bağlamış olur ve çekilen gergi teline galvaniz tel ile bağlanır. Jiletli telin bir diğer modeli ise helezon jiletli tel yani akordeon jiletli tel olarak adlandırılan jiletli tel içimidir yüksek güvenlik gerektiren yerlerde kullanılır Dekoratif panel çit direklerinin üzerine montaj yapılabilmesi için u veya v formda aparat monte edilmesi gerekmektedir. 

Dekoratif Panel çit hasırı yani teli de yazımızın bazı noktalarında bahsettiğimiz gibi üzerinde durulması ve tercih yaparken çok dikkat edilmesi gereken bir husustur. Uzaktan bakıldığı zaman bütün Dekoratif panel çit telleri birbirine benzer fakat işin inceliklerini göz önünde bulundurduğumuz zaman göz arası kalınlığı kullanılan boyası gibi birçok birbirinden ayıran özelliğinin olduğunu Dekoratif panel çit teli üründe görmekteyiz. Bu sebeple alanında uzaman profesyonel işler yapan firmalara işinizi yaptırmanız önemli olduğu kadar uzun vadede sizin daha rahat etmenizi sağlayacaktır.

 Dekoratif Panel çit direği Dekoratif panel çiti ayakta tutan ana ürün Dekoratif panel çit direğidir Dekoratif panel çit direkleri 50x50x2 mm veya 60x60x2 mm ve kullanım alanlarında göre daha da güçlü kutu profillerden imal edilmiş panel yüksekliğine göre dikme direkleri mevcuttur. Bütün malzemeler galvaniz kaplı ve elektrostatik fırın boyalı üretilmektedir . Dekoratif panel çit direği sayesinde bağlı olan Dekoratif panel çit teli dimdik ayakta durur Dekoratif panel çit direkleri oldukça sağlam üretilip bozulma ve kırılma yapmazlar. Direklerin altında bulunan flanşlar sayesinde zemine tam oturup montaj yapıldığı yere adeta bütünleşirler. Dekoratif Panel çit direklerinin de dekoratif panel çit hasırlarında olduğu gibi kalınlık ve boyutları farklılık göstermektedir bu sebeple kullanacağınız alana en uygun dekoratif panel çit direklerini tercih etmeniz önemli bir husustur. Kullanılan malzemeler gibi önemli olan hususlardan biride de dekoratif panel çitlerin fiyatlarıdır. dekoratif Panel çit fiyatları ile ilgi bütün detaylar şu şekildedir 

Dekoratif Panel Çit Fiyatları?
 Dekoratif Panel çit fiyatları kullanıcı ve alıcı için merak konusu olmaktadır Dekoratif panel çit fiyatları hakkında net konuşmak pek doğru olmayacaktır. Sebebi Dekoratif panel çitlerin bahsetmiş olduğumuz Dekoratif panel çit ölçü ve fiyatları adı altında incelediğimizde göz arası kalınlığı boyutları boyası gibi birbirinden ayıran birçok özelliği bulup hepsinin fiyatlandırma biçimi birbirinden farklıdır. Dekoratif Panel çit alımında ürünün kullanılacağı alanın büyüklüğü yani toptan alımlar dahi fiyatı değiştirmektedir. Bu sebeplerden dolayı Dekoratif panel çit fiyatlarının sabit ve tek fiyat olmaması durumu olağan karşılanan bir durumdur. 
 Dekoratif Panel çit ürünü tamamen demir olması sebebi ile demir piyasasının fiyat dalgalanmasını aynen yansıtan bir malzemedir. Tabiki bunun yanında fiyatlar firmadan firmaya da farklılıklar göstermektedir. Bu olayın asıl sebebi her firma aynı kalitede dabıl panel çit satmamasından kaynaklanmaktadır. Her üründe olduğu gibi iyi mal iyi para karşılaştırması ile Dekoratif panel çit metre fiyatı ve Dekoratif panel çit metre kare fiyatları nı değerlendirmek gerekmektedir. Birçok firma Dekoratif panel çit fiyatlandırması yaparken metre kare üzerinden hesap yapmaktadır bunun sebebi Dekoratif panel çitlerde birden fazla yükseklik seçeneğinin bulunmasıdır. Dekoratif Panel çitler 1 Dekoratif panel direği 1 panel teli olarak panel çit set sayılmaktadır panel telinin kesilmesi durumunda tam ücret alınmaktadır kapan parça kullanılamıyorsa fire olarak değerlendirilmektedir. Bu tarz hesap işlerin daha hızlı çözülmesini ve daha doğru bir hesap yapabilmenin temelini oluşturmaktadır. Bu yöntemler bütün firmalarca kullanılan son derece kolay hesap edilebilen bir yöntem olması sebebi ile herkesin tercihi olmuştur. 

Dekoratif Panel Çit Hangi Zeminlere Montaj Yapılabilir?
Dekoratif Panel çit i bu kadar cezbedici hale getiren özelliği birçok zemine montaj yapılabiliyor olmasıdır. Bunlara örnek beton zemin Dekoratif panel çit montajı, toprak zemin Dekoratif panel çit montajı, ahşap zemin gibi sayabiliriz en önemli husus tabi ki direklerin altında sabitleyici eleman çelik dübellerdir. Kullanılacağı sert zemine göre doğru sabitleme elemanı çelik dübeli kullanıldığı zaman Dekoratif panel çitlerin montajının yapamayacağız neredeyse hiçbir zemin yoktur. 

Dekoratif Panel Çit Montajı Ustalık Gerektirir Mi?
 Dekoratif Panel çit alacak ve montajını kendi yapmayı planlayan her müşterinin aklın gelen ilk soru olan Dekoratif panel çit montajını yapabiliriyim ustalık gerektirir mi olmuştur detayları ile size burada aktarıyor olacağım.
Dekoratif Panel çit montajı için malzemenin tedarik edilip montajın yapılacağı yere götürülüp bırakılması gerekmektedir. Dekoratif Panel çit montajı zemine göre değişiklik göstermektedir. Kullanım alanları beton veya toprak olarak ikiye ayrılmaktadır ilk olarak beton zemini ele alırsak mevcut olan betonumuzun genişliği minimum 15cm olmalıdır sebebi Dekoratif panel çit direklerimizin altında bulunan flanşların ölçüleri 12cmx12cm olmasıdır. Montaja uygun betonumuzun içinden bir elektrik hattı geçmediğine dikkat etmeliyiz Dekoratif panel çit direklerimizin alında bulunan ankaraj plakasında montaj için 4 adet sabitleme deliği bulunmaktadır bu deliklerin olduğu yerlerden 12 lik matkap ucu ile delikler delip 4 adet çelik dübelimizi sıkıp sıkıştırmalıyız. Direği teraziye aldıktan sonra Dekoratif panel çit direğimiz adeta beton ile bütünleşmiş çok sağlam bir hal alacaktır sonrasında Dekoratif panel telimizi direğin hizasında montaj yönünde yanına getirmeliyiz. Dekoratif panel teli direğin yatay yönde yarısında kalacak şekilde yerleştirdikten sonra Dekoratif panel çit kelepçeleri ile direğe vidalanmalıdır kullanacağımız Dekoratif panel çit kelepçeleri Dekoratif panel yüksekliklerine göre değişmektedir.
 Örneğin h:100 cm lik  Dekoratif panel çit de 2 adet kelepçe kullanılırken h:150 cm lik Dekoratif panel çit de 3 adet kelepçe kullanılmaktadır. Montajı biten kelepçelerden sonra 2. Direği dikmek için Dekoratif panel telinin uç kısmında direği ortalayacak şekilde direğimizi betona sabitledikten, sonra montaj yöne 2. Dekoratif Panel telini getirip iki Dekoratif panel telini 1 kelepçe ile direğe vidalayarak montajı devam ettirmelisiniz. Toprak zeminde ise beton zeminden tek fark olarak direklerimiz 50 cm uzun olup toprağa 30X50 ebatlarında çukur açılıp Dekoratif panel çit direği çukura yerleştirilip taşla sıkıştırılıp teraziye alınır ve betonlanır Dekoratif panel telleri beton zeminde olduğu gibi kelepçe ile direğe vidalanması ile montaj gerçekleştirilmiş olur. Her işte olduğu gibi işi bilen ustaların montaj kısmında görev alması her zaman daha doğru seçim olacaktır. Hem hız hem de sağlamlık konusunda işi bilen bir ustanın tecrübesinden kaynaklı Dekoratif panel çit montajını yapması daha sağlıklı olacaktır.

Dekoratif Panel Çit Her Alanda Kullanılabilir Mi Hangi Alanlarda Kullanılabilir? 
 Dekoratif Panel çit çit ihtiyacının olduğu her yerde hızlı kurulumu sayesinde tercih edilen ve kullanılan bir üründür. Boş bir arazide yerinizi belli etmek için de kullanılabilir yazlığınızda veya işyerinizde güvenliği sağlamak için de kullanılabilir kullanım yerlerine göre yükseklik ve kalınlıklarını belirledikten sonra ihtiyaca dayalı her alanda kullanılabilen Dekoratif panel çitler bu sebeple en çok tercih edilen ve en rövanşta olan çit sistemleri olmayı başarmıştır. Daima kaliteli duruşunu montaj yapıldığı yerde belli eder ve sizi uzun yıllar üzemezler. 

 

Dekoratif Panel çit kullanımı sırasında dikkat edilmesi gerekenler hususlardan biri demir ürün olduğu için uzun süre kullanım için sürekli suya maruz kalmasından korumalıyız uzun vadede malzemenin çok daha uzun ömürlü olmasına sebep olacaktır. Rijit görüntüsünü bozmamak için Dekoratif panel çitlere ağır eşyalar dayamamak da fayda vardır bunlarla birlikte Dekoratif panel çitler gözenekli olması sebebi ile rüzgâr yükleri Dekoratif panel çitlere etki minimum düzeyde etkilemektedir. Dekoratif panel çitlerin üzerine gözeneksiz hava geçirmeyen bir malzeme ile kaplarsanız rüzgâr yükleri Dekoratif panel çitleri zamanla bağlı oldukları zeminden ayırabilir. 

 Dekoratif Panel Çit Kullanımı İhtiyaçları Karşılar Mı?
Güvenli alanlar her daim gereksinim olmuştur bu sebeple çit sistemlerine ihtiyaç duyulmuştur Dekoratif panel çitler daima güvenli alan oluşturmak ve esnettik görüntü vermek için inşa edilmiştir. Her zaman en önemli ayırıcı özellik malzemenin kalitesidir kaliteli bir Dekoratif panel çit uygulandığı yeri istisnasız güvenlik çemberi altına almaktadır ne kadar kaliteli bir ürün kullanılırsa o kadar kaliteli güveli ortam oluşturulmuş demektir kaliteli Dekoratif panel tel çit kullanımı sonrasında her zaman memnun kalırsınız.

DEKORATİF PANEL ÇİT UYGULAMASI FİYAT TEKLİFİ AL


Aşağıdaki alanları doldurup gönderin. Fiyat teklifimizi size hemen gönderelim.

Panel çit 250 cm ve katları olarak hesaplanır.
Direk talebiniz var ise sayı giriniz.
( adet panel ile direk montaj aksesuar olacak.)
(Veya Whatsapp’dan uygulama yapılacak alanın görüntüsünü gönderebilirsiniz.)
Not: Maalesef adet panel için keşife gelemiyoruz. Ama teklifi bize ilettikten sonra WhatsApp’dan proje alanının görüntüsünü iletebilirsiniz.

Aşağıdaki butona bastığınızda teklifinizi WhatsApp üzerinden gönderimi olacaktır.