Panel Çit Fiyatları

PANEL ÇİT

Ürünlerimiz ile ilgili bazı standart bilgiler:

A-Panel ;

1.Paneller sıcak daldırma galvaniz tellerden mamuldür.( TSE belgeli galvaniz tel kullanılmaktadır) bitmiş ürün tel çapı 4,0 mm dir.

2.Panelleri oluşturan Galvaniz teller yüksek rezitans sistemi ile kaynatıldığından galvaniz kaplamalar yanmadan kaynak işlemi gerçekleşir. (PLUSE rezistans kaynağı ) Paneller joton veya muadili insan ve çevre sağlığına zarar vermeyen polyester esaslı fırın boya ile kaplanmaktadır.

Paneller :h: 80cm h:100 cm  h:120 cm h:150 cm h:170 cm h:200 cm  olup yüksekliğine göre V büküm bulunmaktadır. Genişlik standart 250 cm dir.

Panellerde göz aralıkları tel akslarından ölçülmek kaydıyla 50x150xmm dir.

B-Profil:

1.Profiller Borusan Mannesmannmarkalı TSE ve ISO belgeli galvaniz profillerden üretilmektedir.

2.Profiller DIN2395 EN10305-5 Euro normlarına sahiptir.

3. Profiller 50mmx50mm olup et kalınları 2 mm dir.

4.Toprak zemine montaj uygulamalarında profiller genellikle panel uzunluğundan 50 cm arası uzun üretilmektedir.

5.Beton zemine montaj profillerde Profil-Flaş bağlantısı yüksek dirençli rezistans kaynak yöntemi ile birleştirildiğinden galvaniz yapıyı bozmadan üretilmektedir. 

Bu özellik sayesinde profil - flaş bağlantılarında normal kaynak sebebi ile kısa zaman içerisinde görülen paslanmalar söz konusu olmayacaktır.

C-Kelepçe Sistemi ve Profil Kapakları:

1.Plastik sarmal kelepçe sistemi pofil direkleri sararak çalıştığından insan derbesi ile yerinden çıkması mümkün olmayan yapıdadır.

2.Kelepçeler profil direklere direkleri delmeden monte edilebildikleri için uzun dönemde profillere zarar vermemektedir.

Kelepçeler ve kapaklar kırılmaz plastikten mamuldür. Kelepçe ve kapaklar UV korumalı hammaddeden üretilmekte olup zaman içerisinde güneş etkilerinden dolayı renk solması görülmemektedir.

Kelepçelerde kullanılan montaj vidları galvaniz olup açılması zor olan ve allen anahtarı ile sıkılabilen 2 adet kelepçeyle gizli yapıdadır.

 

 

Panel çit 1 adet panel hasırı 1 adet profil direk ve bağlantı ekipmanları settir. 

1m2 altı da 1m2 olarak hesaplanır. 

 

LÜTFEN FİYATLAR İÇİN ARAYINIZ..

 

MALZEME ALIMLARINDA NAKLİYE ALICIYA AİTTİR. 

ÜRÜN İADESİ KESİNLİKLE YOKTUR.

FİYATLARIMIZA + KDV EKLENECEKTİR.

 

örgü teli,tel örgü , dikenli tel,tel , çit teli , tel çit çit sistemleri, panel çit, panel kapı, sürgü kapı jiletli tel, boru direkli çit, çim çit, çitçi , çit fiyatı, fens teli, tel fens,kaynaklı çit , çit kapı ,trapez saç, mobil çit cihan çit, çitçi tel çit